Громадська спілка «Громадські ініціативи України» продовжує проект з підтримки та поширення найкращого досвіду громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ’17».                           

Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами в різних регіонах України.

Учасники конкурсу — громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання.

Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими Ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться в додатку (Аплікаційна форма —http://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2017/07apl form-Best-civic/initiative-2017.doc) та надіслати її до 1 березня 2018 року на адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Краща громадська ініціатива України – 2017».

З попереднім конкурсом та його результатами можна ознайомитись на сайті Спілки «Громадські ініціативи України» в рубриці «Історії успіху ОГС» — http://ngonetwork.org.ua/blog/uspikh/ тел. 067-960-72-64.

Голова громадської спілки «Громадські ініціативи України» Юрій Степанець.

На виконання доручення керівництва обласної державної адміністрації просимо проінформувати громадськість щодо зазначеного конкурсу, а також запрошуємо до участі в цьому заході.