Команда «Олімпік» с. Наталине в сімнадцятому турі відкритої першості району з футзалу на спортивному майданчикові ДЮСШ в чудовому стилі обіграла «Авангард» с. Зоряне.  Захоплива гра завершилася із рахунком 11:4.

На поєдинок з авангардівцями наталинці вийшли з подвоєною мотивацією. Насамперед вони хотіли вичерпати інцидент, який виник минулої неділі, коли через незначне запізнення їх не допустили до гри з ФК с. Піщанка. Відтак команда очікувала на справедливе рішення районної федерації футболу. Та понад усе «Олімпік» прагнув зробити подарунок тренерові Станіславу Самойліку, котрий у день матчу відзначав своє 33-річчя.

— Ні про що не турбуйтеся сьогодні, просто насолоджуйтеся грою, — тільки й попрохали спортсмени свого наставника. І це були не порожні слова. З перших хвилин матчу «Олімпік» атакував. Навіть міцний мороз не став на заваді. Особливо активним виявився прудкий Ярослав Гусак. Він увігнав у ворота суперників чотири м’ячі. Три голи — на рахунку Владислава Карпенка, два — Вадима Білана й один — Дмитра Гончарука. Ще один м’яч, але у свої ж ворота, забив гравець Зоряного. Автором прикрого автогола став Дмитро Федоренко.

Отже, матч завершився упевненою перемогою наталинців, які не тільки зробили приємний подарунок тренерові у день народження, а й серйозну заявку на лідерство в турнірі. Попереду ще дев’ять турів. Слідкуймо щонеділі за футбольними баталіями на майданчику дитячо-юнацької спортивної школи.   

До теми

Стало відомо рішення районної федерації футболу щодо «Олімпіка». Їм таки дозволили зіграти з ФК с. Піщанка найближчої неділі.