Про різку зміну свого настрою володарка холоду  заявила ще напередодні появи своєї молодшої сестри — господарки весняного тепла і перших квітів. Двадцять сьомого лютого на Красноградщині розгулялася заметіль. Та якщо ці примхи погоди фактично не позначилися на життєдіяльності краю, через день, 1 березня, ситуація кардинально змінилася. Сильний вітер зі снігом упродовж ночі створили величезні перемети на дорогах. Це фактично зупинило рух приміського транспорту. Містянам же замість ранкової зарядки довелося вправлятися в розчищенні тротуарів від високого снігового покриву.

Транспорт

За інформацією начальника місцевої автостанції Олени Родинки, вранці, 1 березня, у Краснограді працювали тільки міські маршрутки, які забезпечують транспортне сполучення з мікрорайоном 3, селами Наталине та Піщанка. Тут комунальники встигли належним чином розчистити дороги. До решти населених пунктів через низьку прохідність автошляхів проїзд тимчасово припинили. З тих самих причин було призупинено пасажирські перевезення між містами всередині області та за її межами. По обіді виїхали лише два автобуси міжобласного сполучення Харків — Дніпро та Харків — Кривий Ріг. На інших напрямках зберігається вимушене затишшя.

Освіта

Цього дня не вийшов на маршрут і жоден із 14 шкільних автобусів. Як поінформували у відділі освіти райдержадміністрації, школярі, котрі відвідують навчальні заклади в сільській місцевості, перейшли на дистанційну форму навчання. Міські школи працюють у штатному режимі.

Медицина

На щастя, позаштатних ситуацій вдалося уникнути  працівникам екстренної медичної допомоги. Як повідомила старший фельдшер служби Ніна Боровська, до населених пунктів у сільській місцевості викликів цього дня не було. Натомість у місті вони скрізь доїжджали вчасно й без перешкод. Підтримки медиків здебільшого потребували пацієнти, які мають серцево-судинні захворювання.

Освітлення

Зазвичай енергетики найпершими відчувають на собі негативний вплив природних катаклізмів. За словами головного інженера місцевого відділення АК «Харківобленерго» Олександра Кашири, в ніч з 28 лютого на 1 березня, масового знеструмлення в районі не було. Однак частково без світла залишилися села Піщанка, Зоряне, Тишенківка та Хрестище. На виїзді працюють лінійні бригади ремівців, які намагаються оперативно вирішити всі проблеми.

Наразі снігопад у Краснограді вщух, на небі з-за хмар інколи навіть проглядає сонце, проте досі вітряно. На найближчу добу синоптики прогнозують  погіршення погодних умов. Отже, тримаймося.