Завершився перший етап обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини». Одинадцять претенденток із різних дошкільних навчальних закладів району прагнули перемогти в цьому професійному змаганні.

Приємно, що свій досвід роботи з дошкільнятами представило чимало фахівців, які працюють у сільській місцевості. Це значить, що цікавим, насиченим і змістовним може бути життя навіть віддаленого дитсадочка. Тож Наталія Тюпа із Петрівки, Наталя Сосюра із М.-Комишуватої, Наталія Стогній із Володимирівки, Валентина Міщенко із Добреньки недарма стали лауреатами конкурсу.

А призові місця розподілися таким чином: Світлана Каманіна (ДНЗ № 5), Олена Касминіна (ДНЗ № 17) стали третіми, друга сходинка дісталася Марині Гвоздецькій (ДНЗ № 17) та Наталії  Передерій (Наталинський НВК), а кращим вихователем журі назвало Юлію Пушкарьову, яка представляла навчально-виховний комплекс № 3.

— Переповнює почуття радості. Хочеться подякувати колективу та рідним за підтримку. Моє головне кредо — ставити перед собою мету та робити все можливе, аби вона здійснилася — спрацювало. Я люблю справу, якою займаюся, — поділилася з нами своїми відчуттями дівчина.

Нині вона готується до виступів у Харкові. Хай пощастить нашій землячці продемонструвати усі свої знання, таланти й досвід в обласному етапі конкурсу та повернутися додому з перемогою.