Відповідні протоколи та зведені оціночні листи з результатами конкурсантів оприлюднив офіційний сайт КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Лауреатами педагогічного турніру стали вчителі двох закладів загальної середньої освіти Красноградщини.

У номінації «Німецька мова» з 11 учасниць четверту суму балів у підсумку набрала вчитель Роздольської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Світлана Гудкова.

У конкурсному відборі педагогів української мови та літератури п’яту сходинку турнірної таблиці посіла Людмила Подчерняєва з багатопрофільного ліцею.

Під час конкурсу педагоги склали письмовий тест, провели урок, виконали практичну роботу  й методичний практикум, а також презентували власний навчальний проект.

— Це було одне з найсерйозніших випробувань у моїй професійній кар’єрі, — зазначила під час спілкування з кореспондентом газети Світлана Гудкова. —  Попри те, що «зійшла з дистанції» певна, здобутий досвід знадобиться у моїй подальшій роботі. Освіта зараз активно реформується. Подібні конкурси — гарний стимул рухатися в ногу з часом.

Джерело: https://sites.google.com/site/ucitelrokuharkivsini/home/povidomlenna

-1 коментарів до Красноградці серед фіналістів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018»

  • Светлана коментує:

    Очень приятно, что в такой маленькой сельской Раздольской школе такие замечательные педагоги. Приятнее вдвойне, что это моя родная школа. Светочка, я тебе не знаю, но горжусь.