Для контролю за якістю послуг, що надаються підрозділами компанії, віднедавна відкрився новий канал для спілкування з клієнтами. Про некоректну поведінку працівників, зауваження до виконаної роботи та свої пропозиції мешканців Харківщини просять повідомляти на електронну адресу dialog@khgas.com.ua, інформує прес-служба ПАТ «Харківгаз».

Споживачів попереджають, що відповідь на електронне повідомлення не надаватиметься кожному окремо. Зате обіцяють, що всі звернення оброблятимуться газової компанією. Згодом клієнтів сповіщатимуть про ухвалені рішення та здійснені заходи.

— Нам важливо зрозуміти причини зауважень громадян до роботи працівників і нашої організації в цілому. ПАТ «Харківгаз» аналізуватиме звернення, пропозиції кожного клієнта й вживатиме заходи для врегулювання питань у рамках своєї компетенції», — цитує прес-служба слова начальника управління клієнтського сервісу компанії Ірини Манько.

У повідомленні зазначено, що впродовж грудня 2017р. – січня 2018р. ПАТ «Харківгаз» провело опитування серед мешканців області щодо якості роботи своїх служб та сервісів. Найвищу оцінку споживачів отримали контролери та Особистий кабінет ПАТ «Харківгаз» — 9 та 9,1 бали відповідно. Оцінювання здійснювалось за 10-ти бальною шкалою.

Водночас під час спілкування більшість респондентів поскаржилися на накопичення боргів  через високу вартість блакитного палива. На це у ПАТ «Харківгаз» відповіли, що не мають впливу на формування ціни газу та не отримують її. Компанія лише забезпечує доставку палива газопроводами, ліквідацію аварійних ситуацій, повірку лічильників, здійснює ремонт та обслуговування газового обладнання.