Дев’ятого-одинадцятого березня у Лозовій відбувся півфінал першості області з класичних шахів. За перемогу змагалися  тридцять провідних шахістів нашого регіону. Ігри проходили за швейцарською системою у дев’ять турів.

Наші земляки вкотре продемонстрували високий рівень майстерності. Напружена боротьба  тривала до останнього туру. Більшість призових місць розділили між кількома спортсменами за коефіцієнтом Бухгольца.

Чемпіоном першості Харківщини став майстер ФІДЕ Андрій Калюжний ( м. Лозова), який набрав 8 очок із 9 можливих. Друге-третє місця із 7 очками в активі посіли красноградці — юний кандидат у майстри спорту з шахів тринадцятирічний Ілля Луценко та директор спортивного клубу «Олімп» Віктор Перехода.

Успішно виступили й інші любителі інтелектуальної гри, які пройшли відбір до фіналу змагань. Кандидат у майстри спорту Микола Скиба виборов 5,5 очок і розділив 5-6 місця, а Анатолій Денисенко з результатом 5 очок завершив турнір сьомим.

Призерів відзначили дипломами обласної федерації шахів та заохочувальними призами.

— Здобутки наших шахістів — вагомий аргументом на користь клубу насамперед для батьків, котрі вагаються з вибором, як урізноманітнити дозвілля  власним дітям, — вважає керівник «Олімпу» В. Перехода. — Людський інтелект є завжди затребуваним, у наш час новітніх технологій тим більше.