Напружене протистояння, щирі емоції та заслужені нагороди… Минулої неділі у ДЮСШ справжнє свято спорту містянам подарували учасники Кубка Красноградщини з волейболу -2018. Перемогу виборювали сім команд, але фортуна була на боці волейболістів із Кобзівки.

Перед початком поєдинків спортсменів привітав голова райдержадміністрації Євген Третяков.

— Останнім часом у районі значно пожвавилося спортивне життя, дедалі частіше проводяться змагання, наші земляки посідають призові місця у турнірах різного рівня й це надзвичайно приємно, — зазначив Є. Третяков. — Поступово розвивається відповідна інфраструктура. Планується, що цьогоріч у Краснограді завершиться будівництво нового фізкультурно-оздоровчого комплексу й красноградцям стануть доступними сучасні  умови для занять спортом. Зала дитячо-юнацької спортивної школи була свідком багатьох баталій. Певен, що зараз уболівальників чекає  ще одне видовищне дійство. Отже, гарної всім гри та високих результатів!

Першими у боротьбу за кубок вступили волейболісти медичного коледжу та команда «Буровик» ХВБР. Упевнена гра останніх забезпечила їм вихід у наступне коло змагань.

Надзвичайно емоційною була «дуель» збірної Красноградського цеху ТТіСТ  ФБУ “УКрбургаз”«Автомобіліст» і КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР. Перша партія завершилася перемогою майбутніх педагогів, друга — автомобілістів. У третій, вирішальній, освітяни не змогли взяти реванш над суперником. Рахунок 15: 3 на користь «Автомобіліста»  дозволив цій команді рухатися далі.

Майже блискавичним видався поєдинок між командою чинних чемпіонів Першості Красноградщини з волейболу БУ «Укрбургаз» і  технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка. Аграрії не встояли під шквалом потужних ударів противника й поступилися в обох партіях 25:14.

За вихід до фінальної стадії змагань команда «Промінь» с. Кобзівка зустрілася з «Автомобілістом». З перших хвилин  кобзівчани повели з невеликим відривом у рахунку й втримали свою перевагу до кінця зустрічі.

У фіналі «Промінь» обіграв збірну БУ «Укрбургаз» і став володарем Кубка Красноградщини з волейболу- 2018. Їхній суперник посів відповідно друге місце. Третю сходинку п’єдесталу завоювала команда ХВБР «Буровик».

Кульмінацією турніру стала церемонія нагородження. Трійку лідерів відзначили медалями та грамотами за підписом голови РДА Є. Третякова. Переможцю вручили омріяний Кубок.