Про це, 23 березня, під час наради регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Зокрема, він поінформував учасників засідання про те, що 22 березня в Києві відбулося засідання міжвідомчої комісії з відбору проектів під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, у ході  якого розглядалися перехідні проекти – ті, які фінансувалися з фонду торік й цьогоріч  їхня реалізація продовжиться.

– Наші проекти були затверджені. Це філармонія, Золочівський та Красноградський ФОКи і Лозівська дитяча спортивна школа», – процитувала слова заступника голови облдержадміністрації прес-служба ХОДА.

Нагадаємо, двоповерховий комплекс, який будується у Краснограді, матиме загальну площу півтори тисячі квадратних метрів. Він використовуватиметься для проведення масових оздоровчих навчально-тренувальних та спортивних заходів із міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, бадмінтону та загальної фізичної підготовки.