Місцева організація Червоного Хреста долучилася до традиційного Всеукраїнського Місяця Товариства Червоного Хреста України, який триває з 1-го по 30 квітня під гаслом «100 років милосердя».

За словами керівника Красноградської організації Червоного Хреста Вікторії Балазюк, цього року місячник особливий, бо 18 квітня ця найпотужніша в країні гуманітарна організація відзначає 100-річчя діяльності. Протягом тридцяти днів проводитимуться тематичні заходи та акції.

Мета Місяця Червоного Хреста — привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи Місяця — це збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей, шкільного приладдя, іграшок.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до районного осередку Червоного Хреста під час Місяця допоможуть:

надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення;

поповнити склади недоторканих запасів для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного,природного та побутового характеру;

поновити матеріально-технічну базу для навчання населення навичкам надання першої

допомоги.

Збір благодійної допомоги проводиться за адресою: м. Красноград, вул. Шиндлера, 87 (територія Красноградської центральної райлікарні) з 9.00 до 14.00.

Тел. для довідок: 050-966- 16-20.