Народний аматорський театр «АРТ-Є. Діти» відновив у своєму репертуарі спектакль за однойменною п’єсою Ганни Богачової та Діни Бурачевської. Дванадцятого квітня юні актори в оновленому складі представили постановку глядачам.

На жаль, у глядацький залі було багато вільних місць. Проте всі, хто прийшов, не пошкодували. Діти зачаровано спостерігали за гамірним і веселим дійством, яке розгорталося на їхніх очах. Дорослі до того ж отримали  порцію їжі для роздумів. Адже «Стихтакль» — вистава про те, як не втратити з віком у собі вміння по-дитячому радіти життю, помічати в ньому незвичайне, дивуватися й не зачерствіти серцем.

— Зі своїми учнями я не вперше приходжу на спектаклі «АРТ-Є. Діти» і щоразу отримую задоволення, — поділилася своїми емоціями після вистави вчитель молодших класів Наталинського НВК Ольга Прощенко. — Добре, коли діти виступають для дітей. Це є певним стимулом для інших творчо розвиватися, рости, чимось захоплюватися. Зичу місцевим театралам нових яскравих постановок!

Після спектаклю “Книга відгуків» театру поповнилася новими схвальними записами.

Як розповіла режисер «АРТ-Є» Тетяна Підберезна, чергову прем’єру артисти готують до Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня. Тоді глядачі побачать виставу «Не їжачок». У ній будуть задіяні актори молодшої та старшої вікової групи. Стежте за анонсами!