Анатолій Золотухін

Переможець турніру — Андрій Калюжний

Першотравень у спортивному клубі «Олімп» був позначений турніром із шахів пам’яті Анатолія Івановича Золотухіна. Свого часу наш земляк неодноразово був чемпіоном Харківщини та переможцем обласних Спартакіад із цього виду спорту, також зробив чимало для популяризації та розвитку інтелектуальних ігор у рідному краї. Спонсорами змагань виступили доньки відомого гравця у шахи — Валентина Перегудова та Вікторія Нікішина.

Меморіал А. І. Золотухіна об’єднав кращих шахістів із Лозівського, Кегичівського, Зачепилівського, Сахновщинського та нашого  районів, Харкова й  Полтавщини. За перемогу змагалися близько 30 спортсменів. Серед них першорозрядники, кандидати у майстри спорту, майстер ФІДЕ…За визнанням самих учасників, рівень протистояння за шаховими дошками не поступався турнірам у обласних центрах і першій столиці.

Тож напружена боротьба тривала до останнього туру.

Зрештою трійку лідерів із результатом шість із половиною очок із семи можливих очолив майстер ФІДЕ з шахів Андрій Калюжний з  Лозової. З другою сумою балів фінішував багаторазовий чемпіон Харкова, кандидат у майстри спорту Максим Татарінов. До слова, обидва спортсмени раніше  працювали тренерами СК «Олімп».Третю сходинку турнірної таблиці посів ще один представник Лозової — кандидат у майстри спорту Сергій Барков.

Серед красноградців, які брали участь у турнірі, найкращий результат, у тому числі серед юніорів, показав Ілля Луценко. Тринадцятирічний хлопець виборов 5 очок із семи  і став п’ятим.

Одним із найприємніших моментів напруженого спортивного дня в СК «Олімп» була мить нагородження. Призерів меморіалу А.І. Золотухіна відзначили дипломами сектору молоді та спорту РДА. Учасників, які посіли 1 — 5 місця, додатково преміювали грошовими винагородами. Крім того, заохочувальні відзнаки вручили нашим землякам, які  набрали найбільше очок. Серед них —  Ілля Луценко, Микола Скиба та Віктор Чернишов. Спеціальний приз від спонсорів отримав і брат Анатолія Золотухіна — М. Ємець.

Учасники не шкодували слів вдячності на адресу організаторів спортивного свята. Та на цьому Меморіал Анатолія Золотухіна не завершується. Невдовзі під його егідою відбудеться дитячий міжрайонний турнір із швидких шахів.