Рішення про це днями оприлюднив конкурсний комітет обласної ініціативи. Наші проекти представлені у двох  номінаціях —«Добробут та розвиток громад» і «Благоустрій та охорона довкілля». Загальна сума фінансування складе близько трьох мільйонів гривень, з них 1494, 026 грн — субвенція з бюджету області.

Таким чином планується здійснити капітальний ремонт харчоблоку в Миколо-Комишуватському НВК та музичної зали в приміщенні дошкільного підрозділу НВК № 2, відремонтувати подвір’я в НВК № 3 та майданчик для проведення урочистих заходів у ЗЗСО № 1 ім. О. І. Копиленка.

Також буде створено простір для заняття спортом дошкільнят Піщанського НВК, відремонтовано ганки та облаштовано майданчик  перед центральним входом до школи філії Красноградського багатопрофільного ліцею у с. Берестовенька, закуплено будівельні матеріали для облаштування спортивної площадки на території дитсадка № 5 у Краснограді.

Новий ігровий комплекс та елементи благоустрою завдяки участі у конкурсі «Разом у майбутнє» невдовзі з’являться на прибудинковій ділянці ОСББ «Перемога 2013».

Перетворення торкнуться не тільки місцевих закладів освіти, а й медицини. Так, капітальний ремонт покрівлі та встановлення пандуса очікується  у фельдшерському пункті с. Кирилівка, також буде відремонтовано приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Хрестище.

Як зазначив під час засідання конкурсного комітету голова обласної ради С. Чернов, тепер до 11 травня переможці повинні надати оригінали конкурсної документації. А вже 7 червня планується проведення сесії облради, на якій в райони передадуть субвенції для реалізації проектів, — повідомила прес-служба органу місцевого самоврядування.

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/19322-238-proektiv-obrano-peremozhtsyami-tsogorichnogo-oblasnogo-konkursu-razom-v-majbutne