Цей спортивний турнір традиційно проводиться напередодні свята Перемоги. Свого часу його ініціатором був керівник ПАОП «Промінь», Герой України Іван Михайлович Гулий. Тепер захід відбувається під егідою голови райдержадміністрації Євгена Третякова.

Учасниками десятого, ювілейного, турніру було сім команд: ФК «Колос» с. Станичне, ФК «Авангард» с. Зоряне, ФК с. Піщанка, ФК «Верлан» сел. Верхня Ланна, ФК « Піщанський стиль» та ФК «Промінь» с. Кобзівка.

— У роки Другої світової війни діди-прадіди зробили для нас безцінний дарунок — відновили мир на рідній землі. Свідків тих подій серед нас залишається все менше. Тож маємо приділяти увагу тим ветеранам, яким пощастило зустрічати сімдесят третю переможну весну, й пам’ятати про славний подвиг тих, кого вже немає серед нас, — наголосив перед початком ігор Євген Третяков. — Наші співвітчизники довели: кожна справа на благо батьківщини — своєрідний вклад у її щасливе майбутнє. Потрібно це пам’ятати й жити та працювати з любов’ю до України.

До спортсменів також звернулися голова райради Володимир Птишник і міський голова Володимир Максим. Від імені спонсора їх вітала фінансовий директор ПАОП «Промінь» Ольга Четверик. Старт змагань оголосив голова районної федерації футболу Олександр Шатохін. Дійство розпочалося!

Футбольні поєдинки проходили одночасно на двох полях стадіону «Ювілейний». Тут було по-справжньому спекотно — не тільки від погоди, а й від емоцій. Гравці щиро раділи кожному влучному потраплянню у ворота суперників, не менш емоційно переживали й поразки. Динамічний рух від одних воріт до інших, боротьба за м’яч, падіння та швидкі контратаки, підбадьорювання, а нерідко й відверта критика на адресу одне одного… Все це можна було побачити, почути й відчути на головній арені району минулої неділі.

До фінальної стадії турніру вийшли три команди: «Колос» с. Станичне, «Промінь» с. Кобзівка та минулорічний володар Кубка — ФК с. Піщанка. Боротьба за головний трофей турніру розгорнулася між піщанцями та кобзівцями. Зрештою рахунок 1:0 на користь ФК «Промінь» визначив незаперечного лідера. Отже, Кубок Героїв Красноградщини-2018 цьогоріч поїхав до Кобзівки. ФК С. Піщанка та ФК «Колос» с. Станичне посіли відповідно друге і третє призові місця. Відзнаку «Кращий гравець» отримав Максим Абакумов із ФК «Промінь», а «Кращий воротар» — голкіпер ФК Авангард» с. Зоряне Юрій Габор.  Нагороди футболістам вручав голова РДА Євген Третяков.