По-справжньому «гарячою» видалася для місцевих вогнеборців неділя, 6 травня. Тоді у районі сталося п’ять пожеж. Сигнал рятувальної машини часто лунав рідним містом.

Зокрема, загоряння сухої трави на загальній площі 145 кв. м було зафіксовано у селах Піщанці та Соснівці, і селищі Балках. Ще одна пожежа відбулася у приватному секторі с. Піщанки близько пів на сьому вечора. Там вогонь за лічені хвилини вщент знищив сінник. А вже о 21.30 допомога рятувальників знадобилася мешканцям домоволодіння на вул. Петрівського у Краснограді. Господар помешкання заснув у ліжку з цигаркою. Це спричинило загоряння ковдри. Наслідки могли бути фатальними. Та пожежники приїхали вчасно, тож обійшлося без жертв.

— Необережне поводження з вогнем — основна причина, яка об’єднує всі названі пожежі, — зазначив  у розмові з кореспондентом газети провідний інспектор районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Гуртовой. — У зв’язку зі спекотною та сухою погодою в районі зберігається високий рівень пожежної небезпеки. У такій період громадянам потрібно бути особливо обережними й дотримуватися відповідних правил безпеки.

Рятувальники сподіваються, що красноградці притримуватимуться цих рекомендацій.