Урочистий вечір відбувся у районному Будинку культури 23 травня. Свідоцтво про закінчення навчального закладу отримали дев’ятнадцять юнаків і дівчат – вихованці художнього та музичного відділень. Документ про завершення навчання випускникам вручав директор школи Юрій Борисенко. Винуватцям свята аплодували педагоги, рідні та друзі, які прийшли розділити з ними цю пам’ятну мить.

– Хвилювання та екзамени позаду й нарешті ви тримаєте в руках важливий документ, який засвідчує ваші знання, – сказав звертаючись до тепер уже колишніх учнів керівник школи естетичного виховання. – Ми сподіваємося вони допоможуть вам успішно реалізувати себе у житті. Нехай вогник творчості  у ваших серцях ніколи не згасає.

Свої вітання випускникам висловила секретар міської ради Катерина Єніна. Від імені голови райдержадміністрації Євгена Третякова та очільника райради Володимира Птишника їх привітала головний спеціаліст сектору культури і туризму РДА Тетяна Калюжна. Благословив дітей настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Миколай. Його донька Ксенія теж цьогоріч закінчила школу за класом фортепіано. Священик від імені всіх батьків подякував колективу навчального закладу за їхню працю на благо всебічного розвитку юного покоління. Адже від того, наскільки багатим є внутрішній світ людини, залежить її світосприйняття, вміння жити в гармонії з собою та оточуючими, здатність любити й пробачати.

Продовженням святкового вечора став концерт за участю вихованців школи. Звуки фортепіано та скрипки, злагоджений спів хористів подарували гарні емоції всім учасникам дійства.