Жнива наближаються. Напередодні збору врожаю ранніх зернових голова райдержадміністрації Євген Третяков ініціював проведення огляду нив в аграрних підприємствах району.

Погода знову випробовує аграріїв затяжною посухою. Зміна кліматичних умов змушує сільгоспвиробників переглянути традиційний підхід до агротехніки вирощування рослин. Зокрема, надавати перевагу такій технології обробітку ґрунту, яка дозволяє максимально зберегти в ньому вологу. Також прискіпливо ставитися до вибору сортів, адаптованих до умов зони нестійкого зволоження, у якій знаходиться наш регіон.

В об’їзді взяли участь керівники та агрономи місцевих сільськогосподарських формувань. Учасники обмінювалися досвідом, спілкувалися в неформальній атмосфері. Їх об’єднує спільна турбота про врожай. Замість скоритися негоді, хлібороби налаштовані боротися за нього.

Через посуху в районі зберігається високий рівень пожежної небезпеки. У зоні ризику знаходяться поля зі збіжжям. Під час об’їзду вогнеборці провели навчання з гасіння пожеж на території сільськогосподарських угідь. 

Детальніше про об’їзд читайте в наступному номері газети.