Сьогодні у Будинку техніки було велелюдно. З Днем медичного працівника тут вітали представників цієї шляхетної професії. Урочистості відвідали чимало почесних гостей.  На адресу винуватців святкової події вони не шкодували слів вдячності за їхню копітку працю та щирих побажань.

Від імені голови райдержадміністрації Євгена Третякова медиків Красноградщини привітав його перший заступник Валерій Кицюк. Посадовець вручив грамоти РДА кращим у професії. Також лікарі-анестезіологи районної лікарні Інна Бутрімова та Ірина Нечай отримали в дарунок ларингоскопи.

Свою всебічну підтримку щодо створення в державі гідних умов для роботи та оплати праці медичних працівників пообіцяв народний депутат України Анатолій Гіршфельд.

Привітання від голови обласної ради Сергія Чернова передав депутат облради Максим Колінько. Свої вітання висловили голова районної ради Володимир Птишник і міський голова Володимир Максим. Зі словами пошани звернулася  Наталинський сільський голова Віолетта Боровська. Гості відзначили грамотами та подяками кращих представників медичної сфери району.

Кульмінацією церемонії нагородження стали вітання колегам від головного лікаря ЦРЛ Олександра Колодяжного та головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганни Васенко.

– За останні два роки  в районній лікарні відбулося багато перетворень, з місцевого бюджету та обласної скарбниці виділяються значні кошти на зміцнення матеріально-технічної бази нашого медичного закладу, – зазначив Олександр Колодяжний. – Маємо оновлене відділення переливання крові та гінекологічне відділення, відремонтовано частину інфекційного відділення, розпочато утеплення фасадів трьох лікувальних корпусів. На черзі ремонт харчоблоку та інші важливі проекти. Хочеться подякувати керівництву району та області за увагу до потреб медиків. Пацієнти довіряють нам найцінніший скарб – своє здоров’я. Наш обов’язок  бути достойними цієї довіри.

З ініціативи Ганни Васенко у центрі первинної медико-санітарної допомоги цього дня започаткували нову традицію. Відтепер щороку до Дня медичного працівника у первинці визначатимуть кращого сімейного лікаря та кращий заклад охорони здоров’я. Цьогоріч у цих номінаціях перемогли  лікар загальної практики сімейної медицини м. Краснограда Вікторія Пономарьова та амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Хрестище. Високу відзнаку, Подяку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, отримала старша медсестра центру Ольга Коломієць.

Приємним доповненням урочистостей були виступи місцевих самодіяльних артистів.  На запрошення голови обласної ради Сергія Чернова у концертній програмі також взяли участь співаки з першої столиці – заслужена артистка України Вікторія Вінникова та  володар Гран-прі міжнародних і національних конкурсів, соліст палацу студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Віталій Лашко.