У літній період на автошляхах зростає кількість аварій за участю мототранспорту. Дуже часто вони трапляються через недотримання водіями мотоциклів, скутерів, мопедів елементарних норм безпеки та незнання Правил дорожнього руху.

Саме ця категорія учасників дорожнього руху – найбільш уразлива. А якщо виникає ДТП,  є менш захищеною. В таких аваріях здебільшого страждає молодь, підлітки, навіть школярі, для яких стає звичним їхати швидко, виконуючи небезпечні маневри, і без мотошолома.

З метою профілактики аварійності та зниження тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, поліціянти, що забезпечують безпеку дорожнього руху проводять профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію аварійності за участю мототранспорту.

«В рамках заходів полісменами проводитимуться профілактичні бесіди з водіями цієї категорії транспорту про недопущення порушень Правил дорожнього руху, дотримання швидкісного режиму, обов’язкове використання шоломів та інших захисних засобів», — зазначив начальник місцевого відділу поліції Олексій Стрілець.

Поліція черговий раз нагадує: керуючи мотоциклом або мопедом, необхідно бути дисциплінованим і уважним, вміло і обдумано користуватися швидкісними можливостями, використовувати засоби пасивного захисту і виконувати всі вимоги, передбачені Правилами дорожнього руху.

Не забувайте про відповідальність, а також уважність та обережність за кермом.