З метою стабілізації криміногенної ситуації, протидії злочинності, а також реалізації державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави та протидії злочинності на Красноградщині тривають профілактичні заходи з виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Поліціянти звертаються до громадян з проханням негайно інформувати щодо осіб, у користуванні яких перебуває незареєстрована зброя, та місць незаконного зберігання зброї, боєприпасів і вибухових речовин.

— Відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, особа, котра незаконно зберігала зброю, боєприпаси та вибухові речовини, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона їх добровільно здала органам влади, — наголосив начальник Красноградського відділу поліції Олексій Стрілець. — Якщо таку зброю, боєприпаси або інші заборонені речовини в них вилучать правоохоронці, власники нестимуть кримінальну відповідальність (позбавлення волі на строк до семи років).

Для отримання більш повної інформації щодо порядку здачі зброї слід звертатися до Красноградського відділу поліції за адресою: м. Красноград, вул. Лермонтова, 84.