Красноградським ВП ГУНП в Харківській області заплановано проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів.

Акція триватиме з 1 по 31 жовтня. Керівництво відділу звертається до усіх громадян із проханням взяти активну участь у цьому заході. Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя і дорослих і насамперед дітей. Отже, найбільш доцільним та вірним було б рішення – зареєструвати або добровільно здати зброю у поліцію, тобто позбутися цих небезпечних речей.

Нагадуємо, що незаконне володіння та зберігання зброї згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України карається позбавленням волі на строк до семи років та згідно зі ст. 190 КУпАП (Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї) тягнуть за собою накладення штрафу з конфіскацією зброї. Разом з тим, добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки, які зберігаються без відповідного дозволу, звільняє від кримінальної відповідальності.

Красноградський ВП ГУНП в Харківській області сподівається на порозуміння та підтримку цього заходу, спрямованого на забезпечення спокою, миру та злагоди на території нашого району.

                                                                                                  Красноградський ВП ГУНП в Харківській області