У зв’язку з поширенням випадків, коли до громадян телефонують невідомі і вимагають гроші за нібито звільнення затриманих родичів з поліції, нагадуємо основні правила, як не стати жертвами зловмисників.

Якщо ви отримали дзвінок від «близького родича або знайомого» про те, що він потрапив у неприємну ситуацію і йому загрожує відкриття кримінального провадження, і вас просять передати гроші нібито співробітнику поліції, задайте низку прямих запитань. Вони повинні бути такими, відповіді на які знаєте тільки ви і ваш родич. Також для перевірки ви можете попросити описати свій зовнішній вигляд. Запитайте, у який відділ поліції доставлено родича, після чого перевірте інформацію, зателефонувавши до чергової частини. Якщо розмова завершена, спробуйте зв’язатися з родичем або зателефонуйте його друзям, які можуть знати про його місцезнаходження.

 Ще часто телефонують нібито з поліклініки і повідомляють, що у вас або родичів виявили небезпечну хворобу. Шахрай може розіграти будь-який «спектакль» (знайде і згадає вашу історію хвороби, ім’я близьких, прізвище дільничного лікаря). Злодії переконуватимуть, що тільки їх дуже дорогі ліки або термінова операція можуть врятувати життя. Не вірте – це обман! Справжній лікар ніколи не повідомить такі «новини» телефоном!

Шахраї зазвичай б’ють на емоції та переконують діяти невідкладно, адже кожна секунда затримки — може коштувати життя. Завдання афериста — викликати стрес і змусити людину, вимкнувши розум, керуватися емоціями.

Щоб не стати жертвою телефонних шахраїв, запам’ятайте:

  1. Під час такого дзвінка перепитайте, у якому відділі поліції або відділенні лікарні знаходиться ваш родич, адресу його місцезнаходження та вимагайте назвати прізвище, ім’я і по батькові вашого родича, число, місяць та рік його народження.
  2. Якщо ці дані не співпадуть, то шахраї набрали ваш номер шляхом випадкового набору, тому повідомте їм, що ви звертаєтесь до поліції.
  3. Після такого дзвінка зателефонуйте родичу і з’ясуйте, де він перебуває у цей час та чи справді потребує вашої допомоги.
  4. Якщо ваша близька людина не бере слухавку, то зателефонуйте на номер «102» або у відділення, де зі слів шахраїв, вона знаходиться, або під’їдьте туди особисто.

У жодному разі ніким не передавайте гроші та не пересилайте їх на картку.

Пам’ятайте, що зловмисники користуються вашим розгубленим емоційним станом виключно у власних цілях.

Полісмени закликають громадян бути уважними і пильними.

Бережіть себе і своє майно!