Нагородження (фото зі сторінки Юрія Немилостивого у Facebook)

Два екіпажі мотокросменів у складі Юрія Немилостивого і Тетяни Гаращенко, Миколи Білана та Валентина Бойка представляли район на змаганнях із традиційного мотокросу в місті Кремінна Луганської області. Обидва повернулися назад із нагородами.

У класі мотоциклів із водяним охолодженням двигуна двійка Немилостивий-Гаращенко фінішували другими. Зате першим на фініші був ще один представник Красноградщини – Олександр Піскунов, який разом із Дмитром Кісілем  виступав за Дніпро.

Пара Білан-Бойко була єдиним учасником у групі з повітряним охолодженням мотора («Чезет»). Тож насамперед чоловікам довелося змагатися з собою. І вони показали гідний результат.

– Траса у Кременній використовувалася для тренувань спортсменів олімпійського резерву, змагання тут завжди збирають найсильніших мотокросменів, тому перегони не тільки видовищні, а й необхідні для розвитку спортивних навичок, – розповів Юрій Немилостивий. – Мали двомісячну перерву у виступах, тож задоволені, що не залишилися поза п’єдесталом. Дякуємо нашим постійним спонсорам – голові райдержадміністрації Євгену Третякову та фінансовому директору ПАОП «Промінь» Ользі Четверик за сприяння в організації  поїздки.

Ю. Немилостивий повідомив, що за підсумками семи етапів чемпіонату України-2018 за версією Федерації мотоциклетного спорту їхній екіпаж став срібним призером. Спортсмени планують взяти участь у завершальній гонці Кубка України-2018 з мотокросу, яка в середині жовтня відбудеться в м. Буча, що на Київщині.