У районній федерації футболу підбили проміжні підсумки відкритої Першості Красноградщини з футзалу.

Після чотирьох турів змагань із 12 очками в активі лідирує ФК «Сота» з Карлівки. Команди «ХВБР» і «Пящанській стиль» наразі мають по дев’ять очок. Проте за різницею забитих і пропущених м’ячів кращий показник у газовиків. Тому ФК «ХВБР» посідає друге місце в турнірній таблиці, а футболісти з Піщанки – третє.

Також по дев’ять очок у ФК “Олімпік із Наталиного та ФК “Укрбургаз”, а у ФК “Промінь” із Кобзівки та ФК “Олімпік” із Зачепилівки – по шість.

Чотири останні сходинки турнірного рейтингу за футбольними командами «Старт» із села Мартинівка Карлівського району, «Бумеранг» із Краснограда», «Колос» зі Станичного та  «Асгард» із Кобзівки. Поки що кожна з них не завоювала жодного очка.

Проте найуспішнішим бомбардиром нині є Вадим Білан. На рахунку півзахисника ФК «Сота» 28 влучних попадань у ворота суперників.

Нагадаємо, у відкритій Першості району з футзалу беруть участь одинадцять команд. Наступний, п’ятий тур, змагань відбудеться цієї неділі на майданчику з твердим покриттям біля дитячо-юнацької спортивної школи. Початок футбольних поєдинків о 09.00.