Чим краще задобрити Змію? Що повинно бути на столі, аби наступний рік приніс в оселю щастя? 

Можна оригінально викласти гостям копченого вугра, він дуже нагадує змію, тому така страва на святковому застіллі буде дуже доречною. Символ наступного року – велика любителька незвичайних страв, делікатесів. Поєднуючи в собі такі якості, як обережність і далекоглядність, змія ніколи не їстиме сумнівних продуктів, дивних на її погляд закусок, тому віддайте перевагу найсвіжішим продуктам.
Дуже бажані риба та морепродукти, рибні закуски, салати, гарячі рибні страви або заливне – вони ідеально підійдуть для зустрічі року Змії. Ікра, як символ добробуту, теж зайвою не буде. Бутерброди краще замінити на більш вишукані тарталетки з ікрою.
Їх можна також оформити у вигляді канапе. А салати викласти у формі змії або прикрасити змійкою з моркви чи огірка.
Змія, як відомо, любить поласувати зайцями та кроликами. Тому при виборі гарячої страви рекомендуємо зупинитися на кролятині. Не забудьте, що м’ясо стане набагато м’якшим, якщо його попередньо заморозити, а потім розморозити. Змія не залишиться в боргу, і весь рік охоронятиме ваше сімейне вогнище, берегтиме затишок і достаток у домі.
Фаршировані яйця, омлетні рулетики, мишки з яєць (улюблена зміїна закуска) також будуть фаворитами на новорічному столі.
Радимо вам не залишати без уваги десерти. Тут теж величезний простір для фантазії. Десерти і торти можна прикрасити кремом або збитими вершками у формі змії, морозиво викласти на тарілку змійками-смужками й облити шоколадом або полуничним сиропом.
Доповніть стіл дорогими розкішними ароматичними свічками, новорічними серветками та ялиновими гілочками у вазі. Прикрашений таким чином стіл створить неповторну сімейну новорічну атмосферу, а задоб­рена делікатесами і новими стравами Змія обов’язково посприяє, щоб Новий Рік був успішним і щасливим!