img_7756 Таке рішення одностайно прийняли депутати на пленарному засіданні тридцять дев’ятої сесії районної ради, що відбулася 24 січня у великій залі Будинку рад.

До народних обранців звернувся заступник голови районної ради Віктор Захожай. Зокрема, він поінформував присутніх про клопотання низки трудових колективів району щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Красноградщини» депутатові обласної ради Миколі Муригіну. Промовець нагадав, що звання надається особистості, котра зробила вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району. Також він назвав основні віхи біографії М. Муригіна, етапи роботи в районі та здобуті результати. Народні обранці одноголосно підтримали цю ініціативу. Микола Олексійович у свою чергу подякував за таку високу оцінку, зазначивши, що це перш за все результат діяльності команди.

— Як депутат обласної ради, я й надалі працюватиму на благо району.  Упевнений, довіру виправдаю.

-1 коментарів до Миколі Муригіну присвоїли звання «Почесний громадянин Красноградщини»

  • Канцероген коментує:

    Кукушка хвалит соловья, а соловей кукшку..и что он для района сделал хорошего? д ани хрена!!! хоть бы хрень всякую не писали: “про клопотання низки трудових колективів району” – какой бред