квк

Одинадцятого грудня в районному Будинку культури відбулася перша гра районної ліги КВК сезону 2013-2014 років. Як справедливо зазначила ведуча Наталія Телевна, не кожне місто любить гумор так, як наше! Порожнього місця в залі — годі й шукати! Подивитися на розумних, веселих, кмітливих юнаків і дівчат прийшло безліч глядачів. Тема турніру  — «Красноград — до затребування».

У двобої зустрілися студенти медичного коледжу та учні професійного ліцею.

Оцінювало гумор журі в складі директорів: дитячо-юнацької спортивної школи — Володимира Прохватила, районного Будинку культури — Тетяни Черкашіної, а також методиста відділу освіти РДА Надії Водницької. Вони звертали увагу на артистизм, винахідливість, дотепність та новаторство гравців.

Всі ці якості учасники КВК проявили в першому конкурсі «Візитівка». Молодь жартувала про все на світі: студентське життя, побут, стосунки і навіть інтернет. А найцікавішим видався другий конкурс «Розминка».

DSCN0654Дотепно віджартувалася «Наша вулиця» (професійний ліцей) на питання: «Яка у красноградців основна традиція»? За їхньою версією, «кожен, хто покидає місто, забирає на пам’ять шматочок асфальту».

Не відставали й «Адамові діти» з медичного коледжу. Вони пояснили, що таке любовний трикутник. Як з’ясувалося, це коли «два катети претендують на одну гіпотенузу».

Каверзне питання підкинули ліцеїсти майбутнім медикам: «Чи є життя після безкоштовної медицини?». Але ті не розгубилися: «Лікар порадив моїй бабусі проходити 5 км на день. Бабці вже 75. І я не знаю, де її шукати…»

Третій конкурс називався «Прогулянка рідним містом». Слід відзначити, юнаки й дівчата відмінно підготувалися до нього. Навіть кліп зняли, в якому показали всі кумедні, а часом — і не зовсім привабливі місця Краснограда. Запамяталося оголошення, сфотографоване учнями на кіоску біля місцевого ринку. «Потрібен хлопець на шаурму». «Це ж треба! А ми думали, її із собак роблять!» — не здавалася «Наша вулиця».

 Ще один жарт від учасників:

—Дівчино, дайте свій телефон!

    Це що, кохання з першого погляду?

    Ні, пограбування!

Шаленіли уболівальники, підтримуючи своїх. А судді підраховували результати. З невеликим відривом переміг професійний ліцей. Із чим їх і вітаємо!

 

 

DSCN0693А вже наступного дня змагалися майбутні педагоги зі студентами технікуму механізації сільського господарства. Суддівська колегія не змінилася, а ось тема гри була іншою — присвячувалася спорту.

Жарти складалися барвистим калейдоскопом, який неможливо описати і передати словами. Це просто треба побачити й почути.

Найбільше кепкували з футболістів. Це й не дивно, адже днями відбулося кілька важливих матчів, у яких українцям не надто таланило. Тому й висловлювання були дещо з  гіркуватим присмаком.

На кшталт: «Хто такий футболіст?».  Відповідь на нього була досить оригінальною: «Є така професія — Батьківщину ганьбити!». Або: «Чи правда, що в українському футболі грають, хто попало?». «Ні, радше, хто промазало»…

Часом траплялися й фразі з «присмаком» вульгарності, які, однак сприймалися «на ура» студентською аудиторією.

«Спортсменам потрібне здорове харчування. Тож нехай їдять горох — країні потрібен газ!».

А як вам вислів: «Середньостатистичний спортсмен-велосипедист зїдає до кілограма зустрічних мух»? Публіці сподобався.

Загалом, сильнішою в цій грі була команда «Тет-а-тет» технікуму механізації сільського господарства. З думкою глядачів погодилися й члени журі та віддали лаври переможця їй.

Недостатню вихованість продемонстрували уболівальники суперників. Дехто з майбутніх педагогів вирішили не чекати вердикту журі та завчасно покинули зал. Однак більшість глядачів висловили справедливу думку, що в цій грі немає лідерів і аутсайдерів. Адже всі отримали величезне задоволення від виступів.

Судді, яким надали вирішальне слово, зазначили, що всі команди були сильні, кожна — по-своєму особлива й талановита. Це підтвердили й глядачі.

Отже, у фінальній грі зустрінуться команди “Наша вулиця” (професійний ліцей) і  «Тет-а-тет» (технікум механізації сільського господарства).