6 березня близько 18-00 працівниками СДСБЕЗ Красноградського РВ ГУМВС України в Харківській області спільно зі слідчим прокуратури Красноградського району під час отримання хабара був затриманий 24-річний старший інспектор райвідділу Головного управління Держтехногенбезпеки в Харківській області.
Чоловік вимагав від 37-річного підприємця 2 тисячі 500 гривень за не притягнення останнього до адміністративної відповідальності за порушення пожежних вимог та сприяння в подальшому у здійсненні підприємницької діяльності. Під час передачі коштів державний службовець був затриманий. Речові докази (гроші) вилучені.
Прокуратурою Красноградського району порушена кримінальна справа за фактом одержання хабара, поєднаного з вимаганням, за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Інспектор затриманий в порядку ст.115 КПК України, перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.