овочі

Нині, на жаль, стали дефіцитом продукти харчування, корисні для нашого здоров’я. Зокрема, це стосується овочів і фруктів. Не є секретом, що вміст нітратів у них часто перевищує допустимі норми, а ціна не співпадає з якістю. Та ще залишилися в Україні підприємства, які пропонують споживачам справді безпечний продукт. Серед таких і Красноградська овочева фабрика.

Про якість і безпеку вітамінної продукції, її реалізацію і технологію вирощування — у розмові з президентом компанії ТОВ “Красноградська овочева фабрика” Михайлом Рубаном.

Михайле Олександровичу, що вирощують на фабриці нині?

 — Традиційно огірки, помідори та капусту. Саме ці культури займають найбільші площі. Та цьогоріч у невеликій кількості плануємо посадити цукрову кукурудзу, селеру, кавуни і полуниці. 

 Розкажіть, будь ласка, про технологію вирощування овочів. На скільки вона складна?

— На підприємстві запроваджено сучасні голландські технології. Теплиці оснащені автоматизованою системою мікроклімату. За допомогою комп’ютерної техніки в них підтримуються оптимальні для розвитку рослин кліматичні показники, зокрема температура, вологість, рівень вуглекислого газу. Овочі вирощуються на мінеральній ваті або кокосових матах. Це полегшує догляд за рослинами та підвищує їхню урожайність. Працівники на закріплених ділянках повністю контролюють цей процес, прибирають старе листя, обривають зайві паростки, а один раз на два дні — збирають урожай. Запилення квітів здійснюють джмелі та бджоли. Для цього в теплицях розставлені вулики.

— Таке наукоємне виробництво не може обійтися без агрономів.

— Так, на підприємстві є агрохімічна лабораторія, яка проводить аналізи: субстрату, на якому вирощуються рослини, розчину, яким вони поливаються, визначають  якість отриманої продукції. Внесення засобів захисту рослин, всі агрономічні роботи контролює  головний агроном Олександр Лісненко.

А що говорить про якість вашої продукції санепідемслужба?

— Фабрика проходить регулярні планові перевірки в Державній санітарно-епідеміологічній службі України. За їх результатами отримуємо необхідний санітарно-епідеміологічний висновок. Завдячуючи жорсткому контролю над усіма етапами виробництва, починаючи з посіву та збору врожаю й закінчуючи транспортуванням в магазини, ми можемо гарантувати високу якість нашої продукції.

  Яка географія збуту готової продукції?

  У Харківській, Донецькій, Київській, Дніпропетровській областях, а також в Російській Федерації реалізуються овочі, вирощені нашими фахівцями.

Попит на товар є, хоча закордонні огірки та помідори приваблюють торгівлю своєю низькою ціною. Щого не скажеш за їхню якість! Поки місцеві овочі тільки-но починають дозрівати, на ринках Харківської області активніше продається більш дешева імпортна продукція. Ми, на жаль, не в змозі знизити ціну на наш товар через значні витрати енергоносіїв. Хоча вже починаємо запроваджувати на виробництві й енергозберігаючі технології.

    Які проблеми вважаєте найболючішими?

  Насамперед потрібні пільгові кредити, чи хоча б відстрочка платежів на більш пізній строк. Але це питання можна вирішити тільки на державному рівні! Немає поки що й жодних програм, які б підтримували вітчизняного виробника. Наше підприємство вирощує екологічно чисту продукцію, дає людям роботу, а в Україну завозять томати та огірки з Туреччини, й цим ускладнюють збут нашої продукції! Крім того, в Польщі тепличникам дають кредити під 3% річних, у нас же — під 21-22%.

 

  Багато красноградців працює у вас на фабриці? Які умови для них створено?

  Хочу наголосити, що рівень середньої заробітної плати на нашому підприємстві сягає в середньому 2550 грн.на місяць. У нас працюють переважно місцеві жителі. Людей із сіл ми підвозимо до місця роботи та у зворотному напрямку  автобусами. Також працівникам фабрики відпускається продукція за зниженими цінами.

Не забуваємо ми й про наших ветеранів на великі свята виділяються безкоштовні овочеві набори. Загалом, у нас нормальні умови для роботи та дозвілля наших працівників. І продукція, яку вирощуємо, гарантовано має знак якості.

В цьому — заслуга колективу: головного агронома закритого грунту О. Лісненка, агронома-технолога С. Шептуру, агронома О. Рубан, бригадирів закритого грунту Н. Мадику та М. Михайленко, завідуючу лабораторією З. Гордесенко,  інженерів М. Саленка, В. Куги, С. Тикви, головного енергетика О. Орехова, тепличниць В. Мусіяченко, О. Махіні, О. Михайленко, Л. Махіні, О. Кущ, С. Дашутіна, гідротехніув Г. Кармазіна, механізаторів П. Сізова і О. Матвієнка, бригадира В. Кубрика, водіїв С. Дахна та П. Черкашина, начальника відділу збуту М. Самборського, кладовщиків Г. Шевченко та Н. Кисіль, пасічника О. Польового, робітників складу О. Перерви, М. Токаренко, П. Вальчішін.

Разом ми — злагоджена сильна команда.