22 коментарі до Свіжий номер

 • вика коментує:

  класс

 • сергей коментує:

  демонтувати

 • Валерий коментує:

  Классная наверное ваша газета,но прочитать какой- либо номер или свое объявление я так и не смог на этом сайте…..Вижу разделы газеты по темам,а посмотреть,например, целиком последний номер-не могу!….И почему в перечне тем нет раздела “оголошення”? ОЧЕНЬ НЕ УДОБНО!!!!!

  • admin коментує:

   Щоб переглянути номер газети, зайдіть до розділу “Свіжий номер” і далі за посиланнями, наприклад: 17 квітня та ?attachment_id=11901. Тепер гортайте сторінки.
   Щодо окремого розділу “оголошення”, то повідомлення такого змісту, надруковані в газеті, на сайті не дублюються.
   У кожному номері 10 сторінка присвячена рекламі та оголошенням.

 • Юлія коментує:

  Шановна редакціє! В Краснограді на вокзалі СЬОГОДНІ великими літерами було написано, що з 1 червня відміняється безкоштовний проїзд для всіх без виключення пільговиків.

  А на офіційному сайті Укрзалізниці інша інформація (від 28.05.15): “Велика кількість пільговиків і надалі користуватиметься послугами залізничного транспорту за пільговою ціною та безкоштовно… Серед них учасники бойових дій, інваліди війни всіх груп, інваліди та діти інвалідів, особи, що супроводжують інваліда І групи та дитину-інваліда, студенти, учасники та інваліди Великої Вітчизняної війни та інші.
  Реалізувати своє право на пільговий проїзд у приміському сполучені можуть громадяни, які досягли пенсійного віку або мають групу інвалідності відповідно до постанов Кабінету Міністрів України № 354 від 17.05.1993 та № 555 від 16.08.1994…”

  З’ясуйте, будь ласка, де істина, бо це питання хвилює багатьох людей.

  З повагою, читачка.

  • admin коментує:

   Юліє, дякуємо за ваше звернення. Справді, у залізничному транспорті зберігається пільговий проїзд для всіх перелічених категорій громадян. Цю інформацію, спираючись на офіційні документи, підтвердила начальник залізничного вокзалу станції Красноград Надія Ошкукова в коментарях до статті про початок руху швидкісного потягу сполученням Красноград-Харків. Матеріал опублікований в номері газети від 29 травня на стор.4.
   Щодо автотранспорту, там умови перевезення пасажирів завжди відрізнялися від “Укрзалізниці”. Наприклад, уже давно був скасований пільговий проїзд для студентів. Стосовно решти, з’ясуємо.

 • Юлія коментує:

  Шановний адмін!
  Читали нашу газету, навіть обговорювали останній номер сьогодні на ринку. Зраділи, звичайно, але, здається, зарано.
  Ось посилання на Українську Правду http://www.pravda.com.ua/news/2015/05/28/7069410/
  Схоже, пільговий проїзд таки відмінили всім пенсіонерам за віком. Залишили чорнобильцям, інвалідам, знижку студентам… (Тобто, тим, хто зазвичай протестує на майдані).

  Ця інформація є і в оголошенні на залізничному вокзалі, перевірте.
  Для багатьох дідусів-бабусь доставка на базар городини й молока електричкою була єдиним засобом виживання. Тепер мають черговий стрес.
  Слава Україні! (
  Опублікуйте нову інформацію, бо не всі люди мають інтернет. А ще хочеться знати, чи залишилися пільги в міських маршрутках та автобусах, які їздять до сіл району. По яким дням, які рейси безкоштовні?

 • Марія коментує:

  Я мешкаю по вулиці Жовтнева 93. Нещодавно, біля нашого будинку нарешті з’явився дитячий майданчик, а навпроти , біля ДЮСШ , розвага для дорослих – спортивні тренажери. Зранку до вечора чути дитячий гамір. І це дуже радує!
  Але є одна неприємність – це автомобільна дорога, яка пролягає між дитячим та спортивним майданчиком. Ця дорога завжди була проблемою. Водії ніколи не обмежували себе у швидкості. Дуже часто було чути скрип гальмів перед черговим м’ячиком, який як завжди викотився на дорогу. Але зараз все на багато серйозніше. Дітей багато, вони постійно курсують між майданчиками. Та водіїв це не зупиняє, вони ніби готуються до злету, коли заїзжають на вулицю. Хоча зрештою їх нічого не обмежує, так як дорожніх знаків(про обмеження швидкості, «обережно діти»), немає ні з боку вул. Карла-Марса, ні з вул. Щучки , немає елементарних зебр, немає «лежачих поліцейських».
  Тож у мене питання, чи можна як найшвидше вирішити цю проблему доки не сталося лиха?

  З повагою Марія Бойко

 • Сергій Петрович коментує:

  Шановна редакція!Мабуть багатьом мешканцям нашого міста,було цікаво,якби редакція висвітлила на своїх сторінках питання платного заїзду на автовокзал.Чому збирають гроші,за вїзд на територію,де розташовані,аптеки,магазини? Чому,щоб підвезти багаж до автобусу потрібно платити?? Місце де розташований пункт збору коштів та й сама процедура здійсняють аварійні обставини…Розуміло,якщо територія автовокзалу була відокремлена від вищевказаних обїєктів,то не виникало би питання плати не зважаючи на форму власності.

  • Олег коментує:

   А в ответ тишина…Меня также волнует этот вопрос..Скорее всего ответить некому…

 • admin коментує:

  Дякуємо за звернення, з’ясуємо.

 • Paubordibia коментує:

  Смотрел новый фильм Богатенький Буратино посмотрите не пожалеете !! !

 • анатолий коментує:

  Открывается первая страница газеты. Как просмотреть остальные?

  • admin коментує:

   На сайті публікується лише перша сторінка видання, хочете читати більше, передплатіть газету. Ознайомитися з умовами передплати можна у розділі сайту “Передплата”.

 • Сергій коментує:

  Цікаво,як накажуть того хто відремотував дороги в минулому році?Наші гроші на вітер і так кожен рік…

 • Марина коментує:

  передплачую електронну версію газети “Вісті Красноградщини” всього за 12 грн на місяць, а це 3 грн, а то і меньше (якщо 5 номерів). Дуже вигідно і дуже зручно. Газету пересилають до її виходу у паперовому вигляді. Рекомендую!!!
  Марина.

 • Аватар коментує:

  Куда Укр пропал?

 • Марія коментує:

  Шановна редакція! Дуже турбують перехрестя вулиць Полтавської та Короленко! Воно без жартів дуже небезпечне, постійно відбуваються аварії!! Зебра для пішоходів стерлася і її вже нікому не видно. Світофори не працюють років 20, але зараз після ремонту Короленко в них є дуже велика необхідність, адже рух пожвавився в кілька разів! Кожного дня це перехрестя проходять учні до першої та другої школи, кожного дня ідуть працівники та відвідувачі Податкової і кожного дня всі переживають чи вдасться подолати цей страшний клаптик асфальту без пригод? Досі не розумію, чому не можна включити тут Світофори, поставити камери? Адже це не тільки допомогло б зняти напругу як пішоходам так і водіям, але і зберегти людські життя?!

 • Мария коментує:

  Здравствуйте!Я по поводу статьи о крысах в подвалах многоэтажки! Спасибо газете,что отреагировали на сигнал!Но, проблему не раскрыли!А фактически написали,что “Спасение утопающих-дело рук самих утопающих!”!С ваших слов за санитарным состоянием подвала должны следить сами жильцы!(якобы ,если это делают владельци частных домов,то и владельцем квартир должны)Но по закону владелец квартиры не вправе распоряжаться подвалом так,как ему вздумается!Тем более в подвал нашего дома очень трудно попасть,он очень низкий!В законе прописано,что этим занимается ЖЕК!Вот и начальник ЖЕКа ответил,что согласно постановления -869 от 2011 года предусмотрена уборка подвалов,а так же дератизация !!!Но,они не заложили расходы на это в свой бюджет!!!Кто им виноват!???А значит жельци должны платить бешеные коммунальные услуги и ещё залаживать в свой семейный бюджет сумму на уборку,постановку решёток ,соблюдение сан.норм помещения и травлю паразитов???!!!Но,при этом подвалом жильци не имеют права пользоваться!!

 • Антоніна коментує:

  17 разів переглянули 1 сторінку номера від 1 лютого 2019 року. Скільки не переходили за посиланнями, так і не змогли переглянути весь номер. Для чого такі складнощі? Дуже незручно!

  • admin коментує:

   Все правильно, на сайті розкривається тільки перша сторінка номера) Хочете читати більше, передплатіть газету. Можна, як в електронному, так і в друкованому форматі. Умови та вартість передплати у розділі сайту “Передплата” (дивіться вгорі на головній сторінці інтернет-ресурсу)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *